چرا رابطه ی زناشویی مهمه؟

هر گوشه از زندگی مشترک دو بخش میشه. یک بخش که سهم خانم ها هست و بخش دیگه که سهم آقایون هست و البته که چگونگی ایفای نقش هر کدوم از طرفین در سهم خودشون ممکنه متفاوت باشه.

یکی از وظایف هر کدوم از زن و شوهر به طور مساوی در زندگی زناشویی اینه که همیشه حواسشون باشه رابطه ی جنسیشون در راستای زیاد شدن و یادآوری عشق بینشون باشه.

سلام دوستان عزیزم

روز بسیار زیبای تقریبا سرد پاییزیتون بخیر

امروز میخوام یکم حرف درگوشی بزنم با همجنس های نازنین خودم .

یکی از دلایلی که من به عنوان خیاط، طراحی لباس زیر و کاستوم رو انتخاب کردم این بود که واقعا دلم  میخواست به زوج های جوون و هم جنس های خودم کمک کنم. چون همونطور که هممون تجربه کردیم گاهی دیگه نمی دونیم باید در برابر مشکلات پیش اومده در زندگیمون چی کار کنیم و چجوری میتونیم سهم خودمونو در بوجود آوردن شادی و آرامش در زندگی مشترک ایفا کنیم.

در واقع انگیزه ی من این هست که تصورات اشتباهی که در البته در ضمیر ناخودآگاه تمامی ما دختران شرقی وجود داره رو بهتون نشون بدم و با هم تلاس کنیم که این افکار رو اصلاح کنیم.

موضوع تابوی رابطه ی جنسی در فرهنگ شرق تا جایی پیش رفته که حتی بین زن و شوهرها هم نفوذ کرده و این یکی از همون افکار و منش های اشتباهی هست که باید با کمک هم اصلاح کنیم.

اینطور نیست که فقط این صحبت ها یک طرفه باشه و بگیم مسئولیت ارتباط جنسی در رابطه زناشویی با خانم ها هست. بلکه من فقط به واسطه ی جنسیتم، با خانم ها راحت تر میتونم صحبت کنم و در واقع فقط در مورد سهم خودمون از این بخش از زندگی مشترک صحبت میکنم و فعلا به بخش و سهم آقایون کاری ندارم و البته که سهم آقایون بیشتر و موثر ترهست.

هر گوشه از زندگی مشترک دو بخش میشه. یک بخش که سهم خانم ها هست و بخش دیگه که سهم آقایون هست و البته که چگونگی ایفای نقش هر کدوم از طرفین در سهم خودشون ممکنه متفاوت باشه.

یکی از وظایف هر کدوم از زن و شوهر به طور مساوی در زندگی زناشویی اینه که همیشه حواسشون باشه رابطه ی جنسیشون در راستای زیاد شدن و یادآوری عشق بینشون باشه.

اگر از فضای ذهنی مذهبی برخوردار هستین خودتون بهتر میدونید چقدر در دین ما به رابطه ی جنسی بین زن و شوهر توجه شده و اهمیت داده شده. نه از این دید که مردها راضی باشن این تصور در مورد دین اسلام اشتباهه. به نظر من دین اسلام تاکیید بر رابطه ی جنسی کرده چون میدونسته در این رابطه اگر به شکل روانی و عاطفی صحیح انجام بشه چقدر بر شعف و عشق بین زوجین تاثیر گذار هست.

تاثیر یک رابطه جنسی سالم در بین زوج ها بر عکس تصورات عوام برای خانم ها بسیار محسوس تر هست چون خانم ها در بخش آرامش بخشیدن به زندگی و زیبایی روانی یک زندگی زناشویی بسیار نقش پررنگ تری ایفا میکنند.

در یک خانه که گرمای مهر و عشق در اون فراوان دیده میشه و آرامش بر اون حکم فرماست، قطعا یک زن با قلبی آرام و لبریز از عشق همسرش وجود داره و یکی از مواردی که به ما زن ها در داشتن چنین روحیه ای کمک میکنه، یک رابطه جنسی سالم و عاشقانه با همسر عزیزمون هست.

اگر بخواهیم از دید روانشناسی به این موضوع نگاه کنیم، میتونید به وفور در اینترنت مقاله و مطلب بخونید از بعد های روانی یک رابطه ی جنسی در زندگی زناشویی و تاثیر اون در روابط  زوجین. حتی به راحتی گاهی میشه رد پای عدم رضایت زوجین در یک رابطه ی جنسی ناقص را در مشاجرات و گاها کشمکش های زندگی مشترک دید.

در مورد اهمیت رابطه ی جنسی در علم امروز همین بس که وقتی به مشاور خانواده مراجعه کنید اولین سوال از شما در مورد نحوه ی رابطه ی جنستون خواهد بود و حتی علمی مجزا به نام سکستراپی به این موضوع اختصاص داده شده.

در مطالب بعدی بیشتر با هم در مورد این موضوع و ارتباط و چگونگی اون با پوشیدن لباس کاستوم، صحبت میکنیم.

 

با ما در تماس باشید.

برند تحصصی لباس زیر زنانه دستدوز H&K

اینستاگرام : www.instagram.com/handk.lingerie