حواسمون به داشته هامون هست؟ (1)

چی میشه آدم حس و حال خوبشو از دست میده؟ چون معتقدم اصل بر اینه که آدم حالش خوبه و اوقاتی که حالمون خوب نیست قطعا یک اتفاق یا مانعی پیش اومده.....

حواسمون به داشته هامون هست؟

سلام دوستای عزیزم و همراهان گرامیم

مدتی بود که مطلبی نذاشته بودم و ازتون دور بودم

راستش خداوند یک سفری برام ترتیب داد که خیلی خیلی عالی بود و حال و هوای خیلی خاصی داشت.

 

امیدوارم همتون در تمام لحظات زندگیتون به معنای واقعی لذت رو تجربه کنید.

توی این سفر داشتم به این فکر میکردم که چی میشه آدم حس و حال خوبشو از دست میده؟ چون معتقدم اصل بر اینه که آدم حالش خوبه و اوقاتی که حالمون خوب نیست قطعا یک اتفاق یا مانعی پیش اومده.

خیلی چیزا اومد توی ذهنم برای جواب این سوالم. از ترس هایی و نگرانی هایی که توی دنیا و جامعه حاکمه تا آدم هایی که به حالمونو ممکنه با افکار و کارهاشون دگرگون کنند.

بعد از فکر های زیادی که اومد توی ذهنم به این نتیجه رسیدم که واقعا مهم نیست چه چیزی حال آدمو بد میکنه فقط مهمه که ما حالمونو خوب نگه داریم و این کار نیاز به مراقبت داعمی داره.

یعنی باید دائم مراقب واشته های ارزشمندمون باشیم. چطور ما داعم مراقب فرزندانمون هستیم و این نیازو به مراقبت رو حس میکنیم ولی نیاز نمیبینیم مراقب حال خوبمون و رابطه ی زناشوییمون و داشته هامون باشیم؟

در رابطه ی زناشویی دو حالت وجود داره. اول رابطه ای که باب میل ما نیست و باید اصلاحش کنیم و دوم رابطه ای که باب میل ما هست (در اینجا از روابطی که به تشخیص متخصصان باید پایان بگیره یا هر دو طرف میلی به ادامه ندارن و دوست داشتنی وجود نداره صحبت نمی کنیم). اگر رابطه باید اصلاح بشه که هر چه زودتر باید از متخصص کمک بگیریم و اصلاح کنیم و بعد باید مراقبت داعمی کنیم و اگر باب میلمون هست هم باید داعما حواسمون به رابطمون باشه. اصلا مهم نیست طرف مقابلمون مراقبت میکنه یا نه؟ مگه جنگه؟ یا مگه بده بستونه؟ ازدواج پیوندی هست که هر دو متعهد میشیم تا تمام سعیمونو در خوشبختی دیگری به کار بگیریم و اگر طرفمون داره مسیر اشتباه میره این وظیفه ماست که با مراقبت داعمی و عشق دادن رابطمونو به نحو احست حفظ کنیم.

خب ... فایده ی این کار چیه اصلا؟ وقتی مراقب داعم رابطه هستیم در نتیجه مراقب داعم حال خودمونم هستیم در نتیجه حالمون همیشه خوبه و زندگیمون مملو از شادیه و لذت میبریم از زندگی. واقعا توی زندگی بیشتر از شادی و لذت بردن و کیف کردن چی میخواییم؟

 

یکی از بهترین و آسون ترین و سهل الوصول ترین راههایی که میشه از رابطه مراقبت کرد و رابطه رو همیشه تازه و هیجان انگیز نگه داشت استفاده از لباس کاستوم هست.

شما با پوشیدن لباس کاستوم شادی و تازگی و هیجان و نو بودن رو به رابطه ی زناشوییتون هدیه میکنید و شیرینی یک رابطه ی جنسی و احساسی لذت بخشو به خودتون و همسرتون هدیه میکنید.

در پست های قبلی با عناوینی مثل «چرا کاستوم بپوشم» کامل در مورد این موضوع صحبت کردیم.

 

دوستان عزیز اگر در این باب نظری دارین و یا تجربه ای دارین  خوشحال میشم نظرتون بدونم. میتونم در واتس آپ با من در تماس باشید.

دوستون دارم

روزتون سرشار از شعف